Atribuită Anunț de participare

Detector raze X

Număr anunț
CN1084361
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
Furnizor / câștigător
PHANOS TECHNOLOGY S.R.L. (CUI 46347033)
Cod CPV
38430000-8 · Aparate de detectare si de analiza (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
833.200 RON
Valoare atribuită
833.200 RON
Data publicării
08.08.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1157121
Termen limită
10.09.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
521680-2025
Documentație de atribuire
DF1252491

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

833.200 RON

din 833.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.