Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Sistem imagistica

Număr anunț
CN1084379
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
Furnizor / câștigător
TACTICAL LIFE SRL (CUI 21709421)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
91.735,54 RON
Valoare atribuită
91.635,54 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
07.08.2025 09:37
Anunț de atribuire
CAN1154685
Termen limită
12.09.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1252458

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TACTICAL LIFE SRL CUI RO21709421

Valoare atribuită

91.635,54 RON

din 91.735,54 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 100 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.