Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 9,4% sub estimat

Țevărie și accesorii de țevărie

Număr anunț
CN1084382
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
ALLSTAR PROD SRL (CUI 6626276)
Cod CPV
44162000-3 · Tevarie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.388.162 RON
Valoare atribuită
1.257.267,80 RON 9,4% sub estimat
Data publicării
07.08.2025 10:09
Anunț de atribuire
CAN1154626
Termen limită
15.09.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1252476

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 1.257.267,80 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot 1 Țevi APROV S.A. 111.367,80 RON
4 Lot 4 Elemente de etansare, 3. Lot 3 Flanse, 2. Lot 2 Diverse a… S.C. ALLSTAR PROD S.R.L. 1.145.900 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALLSTAR PROD SRL CUI RO 6626276
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
APROV SA CUI RO 802217
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
MAGIC AGROJET S.A. CUI RO1764642

Valoare atribuită

1.257.267,80 RON

din 1.388.162 RON estimat 9,4%

Adjudecat la 90,6% din estimat · economie 130.894,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.