Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru produse agro-alimentare - mere
- Număr anunț
- CN1084434
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
- Furnizor / câștigător
- STEDYAN COM SRL (CUI 15779023)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105.000 RON
- Valoare atribuită
- 105.002,63 RON
- Data publicării
- 08.08.2025 13:07
- Anunț de atribuire
- CAN1155177
- Termen limită
- 25.08.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1252710
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini mere_semnat.pdf
- FisaDate_DF1252710.pdf
- instructiuni ofertanti licitatie mere_semnat.pdf
- model acord cadru_semnat.pdf
- model contract subsecvent_semnat.pdf
- model formular oferta_semnat.pdf
- model propunere tehnica mere_semnat.pdf
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SUPER EXTRA PAN S.R.L. CUI RO 10125699
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROVIGO TRADE SRL CUI RO 25347260
Valoare atribuită
105.002,63 RON
din 105.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro