Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare medicamente PN Scleroza multipla si AVC ACUT
- Număr anunț
- CN1084548
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
- Furnizor / câștigător
- ROCHE ROMANIA SRL (CUI 17551047)
- Cod CPV
- 33652000-5 · Antineoplazice si imunomodulatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.196.511,60 RON
- Valoare atribuită
- 5.111.997,94 RON
- Data publicării
- 14.08.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1155778
- Termen limită
- 19.09.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 532273-2025
- Documentație de atribuire
- DF1252907
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.semnat.pdf
- CLAUZE CONTRACTUALE.semnat.pdf
- FisaDate_DF1252907.pdf
- FORMULARE .doc.p7s
DUAE
Loturi (3)
Adjudecat: 5.111.997,94 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ocrelizumab 300mg | — | ROCHE ROMANIA 7 contracte | 3.286.014,82 RON |
| ROCHE ROMANIA · contract 13636 · 16.10.2025 | 152.192,74 RON | |||
| ROCHE ROMANIA · contract 16426 · 11.12.2025 | 152.192,74 RON | |||
| ROCHE ROMANIA · contract 2630 · 11.03.2026 | 86.967,28 RON | |||
| ROCHE ROMANIA · contract 585 · 29.01.2026 | 86.967,28 RON | |||
| ROCHE ROMANIA · contract a13408 · 14.10.2025 | 2.609.018,40 RON | |||
| ROCHE ROMANIA · contract 1370 · 11.02.2026 | 108.709,10 RON | |||
| ROCHE ROMANIA · contract 14671 · 07.11.2025 | 89.967,28 RON | |||
| 2 | Cladribinum 10mg, ctx1cp | — | MERCK ROMANIA S.R.L. 7 contracte | 1.020.487,92 RON |
| MERCK ROMANIA S.R.L. · contract 16414 · 11.12.2025 | 66.553,56 RON | |||
| MERCK ROMANIA S.R.L. · contract 13644 · 16.10.2025 | 38.822,91 RON | |||
| MERCK ROMANIA S.R.L. · contract 14667 · 07.11.2025 | 66.553,56 RON | |||
| MERCK ROMANIA S.R.L. · contract a13409 · 14.10.2025 | 665.535,60 RON | |||
| MERCK ROMANIA S.R.L. · contract 587 · 29.01.2026 | 55.461,30 RON | |||
| MERCK ROMANIA S.R.L. · contract 1368 · 11.02.2026 | 55.461,30 RON | |||
| MERCK ROMANIA S.R.L. · contract 2632 · 11.03.2026 | 72.099,69 RON | |||
| 3 | Tenecteplazum 5.000ui | — | DONA. LOGISTICA | 805.495,20 RON |
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DONA. LOGISTICA S.A. CUI RO 3596251
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MERCK ROMANIA SRL CUI 20631065
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROCHE ROMANIA SRL CUI 17551047
Valoare atribuită
5.111.997,94 RON
din 4.196.511,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro