Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,3% sub estimat

“Dotare cu mobilier si echipamente electrocasnice a spatiilor administrative din cadrul proiectului Drum Express Craiova – Pitesti si legaturile la drumurile existente: LOT 1 - CIC Oarja; LOT 2 - CIM Negreni”

Număr anunț
CN1084570
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
MOBTECO PRODUCT SRL (CUI 16109994)
Cod CPV
39151000-5 · Diverse tipuri de mobilier (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
382.807,02 RON
Valoare atribuită
301.386,47 RON 21,3% sub estimat
Data publicării
13.08.2025 11:18
Anunț de atribuire
CAN1167757
Termen limită
15.09.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1252690

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 382.807,02 RON Adjudecat: 301.386,47 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 CIC Oarja 151.880,21 RON MOBTECO PRODUCT S.R.L. 125.085,54 RON ↓17,6%
2 CIM Negreni 230.926,81 RON MOBTECO PRODUCT S.R.L. 176.300,93 RON ↓23,7%

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MOBTECO PRODUCT SRL CUI RO 16109994
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
WOODART SRL CUI RO 11287940
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
M & M FRIMAR SRL CUI RO15290794
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

301.386,47 RON

din 382.807,02 RON estimat 21,3%

Adjudecat la 78,7% din estimat · economie 81.420,55 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.