Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,4% sub estimat

Constructie Pasaj superior pe DN2, peste CF la Roman, km 332+961

Număr anunț
CN1084668
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
DANLIN XXL SRL (CUI 16360111)
Cod CPV
45221100-3 · Lucrari de constructii pentru poduri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75.240.061,81 RON
Valoare atribuită
66.659.691,43 RON 11,4% sub estimat
Data publicării
19.08.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1167401
Termen limită
23.09.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
539542-2025
Documentație de atribuire
DF1253279

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
DANLIN XXL SRL CUI 16360111
Asociați 1
GOTT STRASSE SRL CUI RO27925777
Subcontractanți 5
DAMIENA SRL CUI 13667201
TEHNIMARKET SRL CUI RO 15440751
Oferta 2 Asociere
Asociați 2
FRASINUL SRL CUI RO12337680
MARISTAR COM SRL CUI 22579117
Subcontractanți 2
ŞTEF EDIL CDP SRL CUI RO 31448897

Valoare atribuită

66.659.691,43 RON

din 75.240.061,81 RON estimat 11,4%

Adjudecat la 88,6% din estimat · economie 8.580.370,38 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.