Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,4% sub estimat
Produse TIC pentru data room HPC (High Performance Computing) inclusiv servicii de instalare, configurare și punere în funcţiune
- Număr anunț
- CN1084608
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
- Furnizor / câștigător
- CONNECTIONS CONSULT S.A. (CUI 17753763)
- Cod CPV
- 32570000-9 · Echipament de comunicatii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 56.921.726,37 RON
- Valoare atribuită
- 45.896.589 RON 19,4% sub estimat
- Data publicării
- 18.08.2025 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1166438
- Termen limită
- 21.10.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 535599-2025
- Documentație de atribuire
- DF1253256
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1253256.pdf
- SECTIUNEA II Caiet de sarcini.docx.p7s
- SECTIUNEA III-Model-Contract-achizitie.docx.p7s
- SECTIUNEA IV Formular 10 Propunere financiara.docx.p7s
- SECTIUNEA IV Formular 11 Propunere tehnica.docx.p7s
- SECTIUNEA IV Formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONNECTIONS CONSULT S.A. CUI RO17753763
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MAGUAY COMPUTERS SRL CUI RO 12167046
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
METAMINDS S.A. CUI 34770594
Valoare atribuită
45.896.589 RON
din 56.921.726,37 RON estimat
19,4%
Adjudecat la 80,6% din estimat · economie 11.025.137,37 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.