Atribuită
Anunț de participare
Turn de laparoscopie - sistem de laparoscopie Ultra HD 3D / 4K
- Număr anunț
- CN1084761
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.135.409,26 RON
- Valoare atribuită
- 1.135.300 RON
- Data publicării
- 21.08.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1157987
- Termen limită
- 30.09.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 546274-2025
- Documentație de atribuire
- DF1253445
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini echipamente RORS-ONCO-TEAM.doc.p7s
- FisaDate_DF1253445.pdf
- Model contract de furnizare.doc.p7s
- PROPUNEFRE TEHNICA.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL CUI RO 22505268
Valoare atribuită
1.135.300 RON
din 1.135.409,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro