Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat
Echipamente PNRR 14030 / 2022. Poz. 113 si 122
- Număr anunț
- CN1084756
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
- Furnizor / câștigător
- PRIME SOLUTIONS SRL (CUI 18238979)
- Cod CPV
- 48823000-3 · Servere de fisiere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 235.520 RON
- Valoare atribuită
- 233.898 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 20.08.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1158626
- Termen limită
- 25.09.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 544280-2025
- Documentație de atribuire
- DF1253427
Documente
Documentația de atribuire
- 2025.08 poz 113 si 122 - FORMULARE.doc.p7s
- 2025.08 poz 113 si 122 - Instructiuni pentru ofertanti.docx.p7s
- 2025.08 poz 113 si 122 - Model contract de furnizare.docx.p7s
- FisaDate_DF1253427.pdf
- Poz. 113. Aviz CTE Univ. Politehnica Buc_ETTI_2.pdf
- Poz. 113. PAAP 113_04 ETTI_CS_actualizat_v4 2025.04.01 - SO.pdf
- Poz. 122. Aviz CTE Univ. Politehnica Buc_FIE.pdf
- Poz. 122. PAAP_122_26_01 2025.03.14 MMs.pdf
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 235.520 RON Adjudecat: 233.898 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Poz. 113. Servere pentru laborator de telecomunicatii | 214.890 RON | Prime Solutions S.R.L. | 213.900 RON ↓0,5% |
| 2 | Poz. 122. Server de aplicatii pentru utilizarea programelor de … | 20.630 RON | STREAM NETWORKS S.R.L. | 19.998 RON ↓3,1% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRIME SOLUTIONS SRL CUI RO 18238979
Valoare atribuită
233.898 RON
din 235.520 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 1.622 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.