Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat

Furnizare medicamente CUROSULF și PEYONA pentru Spitalul Clinic Filantropia București

Număr anunț
CN1084732
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC FILANTROPIA (CUI 4532388)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.304.130 RON
Valoare atribuită
2.260.530 RON 1,9% sub estimat
Data publicării
20.08.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1157548
Termen limită
24.09.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
542162-2025
Documentație de atribuire
DF1253388

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 2.260.530 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 CUROSURF 120 mg suspensie intratraheala 80 mg/ml x 1.5 ml FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L.,S.C. DONA.LOGISTICA S.R.L.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL 951.630 RON
2 PEYONA/CAFEINUM CITRAT 20 mg/ml x 1 ml sol.perf./sol.orala S.C. DONA.LOGISTICA S.R.L.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL 1.308.900 RON

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DONA. LOGISTICA S.A. CUI RO 3596251
Oferta 3 Câștigător Individuala
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.260.530 RON

din 2.304.130 RON estimat 1,9%

Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 43.600 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.