În evaluare
Anunț de participare
Construire pasaj rutier peste linia CFR, intersectie cu DN 1H în Orașul Șimleu Silvaniei
- Număr anunț
- CN1084717
- Autoritate contractantă
- Orasul Simleu Silvaniei (CUI 4566658)
- Cod CPV
- 45234140-9 · Lucrari de constructii de pasaje la nivel (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46.522.399,87 RON
- Data publicării
- 20.08.2025 13:00
- Termen limită
- 26.09.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 542850-2025
- Documentație de atribuire
- DF1253338
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
PRODEXIMP SRL CUI RO 8126900
Asociați 1
GOTT STRASSE SRL CUI RO27925777
Subcontractanți 3
AMSOL INTEGRATE S.R.L. CUI RO40105944
CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA CUI RO 11814659
ELCRIROM CONCEPT S.R.L. CUI 43160021
Terți + subcontractanți 1
CONSTRUCT C.D.P. SRL CUI RO 23770637
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
FRASINUL SRL CUI RO12337680
Subcontractanți 7
ABED NEGO COM SRL CUI 7072691
CIT DRUM PROIECT S.R.L. CUI 41000385
GEO-TECH SRL CUI 9444872
INSTAROM SRL CUI RO 14811584
MW & KVA ELECTRIC S.R.L. CUI 37951641
ORTEGA INSTALCONS SRL CUI RO 16957633
SOMEŞ-TOP-GRUP S.R.L. CUI RO25138697
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CONSTRUCTII ERBASU SA CUI RO 430008
Subcontractanți 5
ABED NEGO COM SRL CUI 7072691
ELEKTRA INVEST SRL CUI 17554302
GEOGRAPHICA TRANSILVANIA SRL CUI 29895192
GRAFIC TENDS S.R.L. CUI RO16512643
Valoare estimată
46.522.399,87 RON
Vezi pe e-licitatie.roDeschise acum pe acest cod
Nicio licitație deschisă acum pe 45234140-9. Apar constant — primești email în ziua în care apare una.
Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.