În evaluare
Anunț de participare
Construire pasaj rutier peste linia CFR, intersectie cu DN 1H în Orașul Șimleu Silvaniei
- Număr anunț
- CN1084717
- Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
- Orasul Simleu Silvaniei (CUI 4566658)
- CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
- 45234140-9 · Lucrari de constructii de pasaje la nivel (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46.522.399,87 RON
- Data publicării
- 20.08.2025 13:00
- Termenul-limită de depunereData și ora până la care oferta trebuie încărcată în SEAP. După ea sistemul nu mai primește oferte: o ofertă întârziată nu mai poate fi depusă.
- 26.09.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 542850-2025
- Documentație de atribuire
- DF1253338
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
PRODEXIMP SRL CUI RO 8126900
Asociați 1
GOTT STRASSE SRL CUI RO27925777
Subcontractanți 3
AMSOL INTEGRATE S.R.L. CUI RO40105944
CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA CUI RO 11814659
ELCRIROM CONCEPT S.R.L. CUI 43160021
Terți + subcontractanți 1
CONSTRUCT C.D.P. SRL CUI RO 23770637
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
FRASINUL SRL CUI RO12337680
Subcontractanți 7
ABED NEGO COM SRL CUI 7072691
CIT DRUM PROIECT S.R.L. CUI 41000385
GEO-TECH SRL CUI 9444872
INSTAROM SRL CUI RO 14811584
MW & KVA ELECTRIC S.R.L. CUI 37951641
ORTEGA INSTALCONS SRL CUI RO 16957633
SOMEŞ-TOP-GRUP S.R.L. CUI RO25138697
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CONSTRUCTII ERBASU SA CUI RO 430008
Subcontractanți 5
ABED NEGO COM SRL CUI 7072691
ELEKTRA INVEST SRL CUI 17554302
GEOGRAPHICA TRANSILVANIA SRL CUI 29895192
GRAFIC TENDS S.R.L. CUI RO16512643
Valoare estimată
46.522.399,87 RON
Deschise acum pe acest cod
Nicio licitație deschisă acum pe 45234140-9. Apar constant — primești email în ziua în care apare una.
Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.