Atribuită Anunț de participare

“A.Achizitia de servicii medicale profilactice de medicina muncii, prin care se asigura supravegherea unui numar maxim de 19.500 salariati –CPV:85147000” „B.Achizitie de servicii medicale privind examinarea medicala si psihologica a personalului cu atributii in siguranta circulatiei, pentru un numar maxim de 1.500 salariati-CPV:85148000”

Număr anunț
CN1084677
Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Furnizor / câștigător
MEDLIFE (CUI 8422035)
CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.904.250 RON
Valoare atribuită
10.067.624 RON
Data publicării
19.08.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1169201
Termenul-limită de depunereData și ora până la care oferta trebuie încărcată în SEAP. După ea sistemul nu mai primește oferte: o ofertă întârziată nu mai poate fi depusă.
10.10.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
537975-2025
Documentație de atribuire
DF1253177

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDLIFE CUI 8422035
Subcontractanți 53
ARTEMONA MED SRL CUI 28248775
HAJMED SRL CUI RO25252399
JOBMED SRL CUI 25498807
LISIMED SRL CUI 17070485
MATERNA SRL CUI 1452870
MEDICA S.A. CUI 13664876
MEDICI'S CUI 9299080
MEDISOL SRL CUI 8971785
MURIVISAN SRL CUI 16712455
ROUTINE MED S.A. CUI 27028852
SANMED SRL CUI RO14383470
MED SANA SRL CUI 13603496
SOLOMED PLUS SRL CUI 15735620
TELKAPHARM SRL CUI RO29800516
VISA MED SRL CUI 16796383
ZENMEDICAL S.R.L. CUI 40515090

Valoare atribuită

10.067.624 RON

din 7.904.250 RON estimat

Deschise acum pe acest cod

4 licitații deschise pe 85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)

Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuit
Salvează în proiecte

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.