Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,3% sub estimat
Lucrari de inlocuire a contoarelor clasice existente cu contoare inteligente pentru “Implementarea sistemului de masurare inteligenta a energiei electrice la nivelul oraselor resedinta de judet din zona Transilvania Sud: Brasov, Sibiu, Targu Mures, Alba Iulia, Miercurea Ciuc”- 5 loturi
- Număr anunț
- CN1084791
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46.571.921,29 RON
- Valoare atribuită
- 38.497.046,33 RON 17,3% sub estimat
- Data publicării
- 21.08.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1172332
- Termen limită
- 25.09.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 546680-2025
- Documentație de atribuire
- DF1253502
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ANDREM STRATEGY S.R.L. CUI RO33167545
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ANDREM STRATEGY S.R.L. CUI RO33167545
Subcontractanți 1
ELECTROCONS GROUP PROIECT INT'L CUI RO 15475580
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ELECTRO MAT PROMPT SRL CUI 22222415
Valoare atribuită
38.497.046,33 RON
din 46.571.921,29 RON estimat
17,3%
Adjudecat la 82,7% din estimat · economie 8.074.874,96 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.