Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

Achizitie de ”Oțel beton BST 500S Clasa C fasonat cu diametre cuprinse între ɸ8 mm ÷ ɸ 28 mm”

Număr anunț
CN1084775
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALĂ ENERGETICA SERVICII BUCUREȘTI S.A. (CUI 41268559)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
14622000-7 · Otel (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
990.867,57 RON
Valoare atribuită
983.398,72 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
21.08.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1155136
Termen limită
05.09.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
545388-2025
Documentație de atribuire
DF1253437

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARABESQUE SRL CUI RO5340801

Valoare atribuită

983.398,72 RON

din 990.867,57 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 7.468,85 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.