Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,4% sub estimat
Servicii de transport regulat special de călători cu autobuze /autocare de înlocuire a trenurilor de călători pentru SRTFC Cluj
- Număr anunț
- CN1084879
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- LIVIO-DARIO SRL (CUI 11070834)
- Cod CPV
- 60130000-8 · Servicii de transport rutier specializat de pasageri (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.447.186 RON
- Valoare atribuită
- 3.055.500 RON 11,4% sub estimat
- Data publicării
- 25.08.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1159072
- Termen limită
- 23.09.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 551610-2025
- Documentație de atribuire
- DF1253559
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet Sarcini +Anexe - Servicii de transport regulat special de calatori.pdf.p7s
- FisaDate_DF1253559.pdf
- Formulare - Servicii de transport regulat special de calatori.docx.p7s
- Model acord-cadru - Servicii de transport regulat special de calatori.pdf.p7s
- Model contract subsecvent a acordului cadru - Servicii de transport regulat special de calatori.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIVIO-DARIO SRL CUI RO 11070834
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DIANA PA SRL CUI 1302457
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TUR CENTO TRANS SRL CUI RO 14881539
Valoare atribuită
3.055.500 RON
din 3.447.186 RON estimat
11,4%
Adjudecat la 88,6% din estimat · economie 391.686 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.