Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,0% sub estimat

DISPOZITIVE SI ECHIPAMENTE MEDICALE- Ecografe , Electrocardiografe , Lămpi scialitice pe picior , Unități de electrochirurgie , Injectomate - Furnizare, instalare și punere în funcțiune

Număr anunț
CN1084955
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33112200-0 · Ecograf (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.634.755 RON
Valoare atribuită
5.704.072 RON 14,0% sub estimat
Data publicării
27.08.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1159451
Termen limită
29.09.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
557669-2025
Documentație de atribuire
DF1253892

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (10)

Estimat: 6.634.755 RON Adjudecat: 5.704.072 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Ecograf multidisciplinar - Medicină internă II 1.770.000 RON MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. 2.655.000 RON
2 ECOGRAF PENTRU EXAMINĂRI CARDIOLOGICE 885.000 RON
3 ECOGRAF MULTIDISCIPLINAR - NEUROLOGIE 574.000 RON PHILIPS ROMANIA 1.767.000 RON
4 ECOGRAF PENTRU MEDICINA INTERNA-MEDICINA INTERNA III 586.000 RON
5 ECOGRAF MULTIDISCIPLINAR -RADIOLOGIE 929.200 RON MEDIQ INNOVATIVE TECHNOLOGIES SRL 929.200 RON
6 ELECTROCARDIOGRAF PORTABIL, MONTAT PE CĂRUCIOR 122.835 RON Anulat
7 UNITATE DE ELECTROCHIRURGIE, PENTRU CHIRURGIE GENERALĂ 361.120 RON NICONSULTING TECHNICS SRL 352.872 RON ↓2,3%
8 LAMPA SCIALITICA PE PICIOR 432.000 RON Anulat
9 ECOGRAF RECUPERARE SI MEDICINA FIZICA 770.000 RON
10 INJECTOMAT 204.600 RON Anulat

Participanți · 15 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 12 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

5.704.072 RON

din 6.634.755 RON estimat 14,0%

Adjudecat la 86,0% din estimat · economie 930.683 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.