Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,1% sub estimat
Acord cadru paine
- Număr anunț
- CN1084903
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
- Furnizor / câștigător
- PANAMAROM SRL (CUI 2004840)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.700.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.048.796,02 RON 24,1% sub estimat
- Data publicării
- 26.08.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1162174
- Termen limită
- 16.10.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 555537-2025
- Documentație de atribuire
- DF1253812
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TAC - TAC SRL CUI RO 4414862
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PANAMAROM SRL CUI RO 2004840
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GELAS MEDIA SRL CUI 19127030
Valoare atribuită
2.048.796,02 RON
din 2.700.000 RON estimat
24,1%
Adjudecat la 75,9% din estimat · economie 651.203,98 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.