Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,4% sub estimat

Furnizare,,Reactivi pentru analize in regim de urgenta"

Număr anunț
CN1085051
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.015.477,20 RON
Valoare atribuită
3.880.036 RON 3,4% sub estimat
Data publicării
29.08.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1158241
Termen limită
06.10.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
566174-2025
Documentație de atribuire
DF1254089

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (10)

Adjudecat: 3.880.036 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Reactivi pentru determinarea markerilor cardiaci în regim urgen… SANPRODMED S.R.L. 90.000 RON
2 Reactivi pentru determinarea rapida de toxicologie.(kit)
3 Reactivi pentru testarea rapidă a timpului de protrombină/INR d…
4 Reactivi pentru analizorul de biochimie – test multiplu (PANEL) PRION POCT 210.600 RON
5 Reactivi pentru analiza rapida de hematologie-5 DIF-trafic int…
6 Reactivi pentru analiza rapida de hematologie-5 DIF-trafic sca… PRION POCT 719.700 RON
7 Reactivi pt.determinarea enzimelor cardiace in regim de urgenta SYNTTERGY CONSULT 2.527.326 RON
8 Reactivi pt.determinarea testarii APPT-sange integral. HDL Union 117.810 RON
9 Reactivi pentru analize de imunologie,hematologie si biochimi i… Anulat
10 Reactivi pentru analize de detective molecular –compatibili cu … DIAMEDIX IMPEX 214.600 RON

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIAMEDIX IMPEX SA CUI RO 8529458
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
HDL UNION SRL CUI RO 16646521
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

3.880.036 RON

din 4.015.477,20 RON estimat 3,4%

Adjudecat la 96,6% din estimat · economie 135.441,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.