Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,8% sub estimat

Delegarea de gestiune prin concesiune a Serviciului de iluminat public al Comunei Cârlibaba, Județul Suceava

Număr anunț
PC1002601
Autoritate contractantă
Comuna Carlibaba (Consiliul Local Carlibaba) (CUI 4326906)
Furnizor / câștigător
RO UTIL INSTAL SRL (CUI 18576201)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
375.000 RON
Valoare atribuită
360.580 RON 3,8% sub estimat
Data publicării
06.02.2024 11:20
Anunț de atribuire
PCA1002648
Termen limită
26.02.2024 12:00
Documentație de atribuire
DF1203151

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
RO UTIL INSTAL SRL CUI RO 18576201

Valoare atribuită

360.580 RON

din 375.000 RON estimat 3,8%

Adjudecat la 96,2% din estimat · economie 14.420 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.