- Număr anunț
- CN1085001
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
- Cod CPV
- 24111500-0 · Gaze medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.034.325 RON
- Valoare atribuită
- 1.363.176 RON
- Data publicării
- 28.08.2025 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1159027
- Termen limită
- 01.10.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 562300-2025
- Documentație de atribuire
- DF1253990
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini .PDF.p7s
- FisaDate_DF1253990.pdf
- formulare.PDF.p7s
- formulare.rar.p7s
- instructiuni candidati-ofertanti.PDF.p7s
- proiect acord cadru-contract subsecvent.PDF.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LINDE GAZ ROMANIA SRL CUI RO 8721959
Subcontractanți 1
TRANSPORT AUTO PLOIESTI 1 SA CUI RO1354650
Valoare atribuită
1.363.176 RON
din 1.034.325 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro