Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Echipamente IT necesare funcționării Sistemului Informatic din cadrul SABIF (Servere conectate la storage date aplicații, Server cu stocare internă - backup, Storage date arhivare și Servicii de Migrare Date) finantate prin PNRR

Număr anunț
CN1085011
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA BUCURESTI-ILFOV (CUI 26361041)
Furnizor / câștigător
CYBERNET SRL (CUI 7848556)
Cod CPV
48820000-2 · Servere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
658.040 RON
Valoare atribuită
657.700 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
27.08.2025 11:01
Anunț de atribuire
CAN1158204
Termen limită
01.10.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1254040

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CYBERNET SRL CUI RO 7848556
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

657.700 RON

din 658.040 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 340 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.