Atribuită
Anunț de participare
Cupolă STRATON MX P compatibil cu aparatul Computer Tomograf tip SOMATOM Definition Edge seria 83993
- Număr anunț
- CN1084988
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
- Furnizor / câștigător
- SIEMENS HEALTHCARE SRL (CUI 36153005)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 743.000 RON
- Valoare atribuită
- 742.936,08 RON
- Data publicării
- 28.08.2025 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1157190
- Termen limită
- 30.09.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 560599-2025
- Documentație de atribuire
- DF1254032
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Declaratie functii de decizie.pdf.p7s
- Documentatie de atribuire.pdf.p7s
- FisaDate_DF1254032.pdf
- Formulare.pdf.p7s
- Model contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIEMENS HEALTHCARE SRL CUI 36153005
Valoare atribuită
742.936,08 RON
din 743.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro