Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare Reactivi de laborator
- Număr anunț
- CN1084986
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
- Furnizor / câștigător
- LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL (CUI 29662316)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 940.000 RON
- Valoare atribuită
- 940.000 RON
- Data publicării
- 28.08.2025 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1156508
- Termen limită
- 02.10.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 561815-2025
- Documentație de atribuire
- DF1254074
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.doc.p7m
- Caiet sarcini informatii loturi-semnat.xlsx.p7m
- FisaDate_DF1254074.pdf
- Model AC si CS-semnat.doc.p7m
- Modele de formulare-semnat.doc.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL CUI RO 29662316
Valoare atribuită
940.000 RON
din 940.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro