Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,7% sub estimat
Achizitie executie lucrari pentru obiectivului de investiții "MODERNIZARE SI REABILITARE DRUMURI DE INTERES LOCAL IN COMUNA NANESTI, JUDETUL VRANCEA"
- Număr anunț
- SCN1139910
- Autoritate contractantă
- COMUNA NANESTI (CONSILIUL LOCAL NANESTI) (CUI 4350548)
- Furnizor / câștigător
- GENDAV SRL (CUI 21286399)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.063.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.635.555,43 RON 17,7% sub estimat
- Data publicării
- 07.02.2024 16:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1115964
- Termen limită
- 28.02.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1203448
Documente
Documentația de atribuire
- 2 Model contract.pdf
- 3 Economic fara Valori.pdf
- 4.Desenate PTh SCAN_compressed.pdf
- 5 AUTORIZATIE.pdf
- 6 Formulare AC.pdf
- 7 Instructiuni ofertanti.pdf
- 8 Caiet de sarcini AC.pdf
- FisaDate_DF1203448.pdf
DUAE
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GENDAV SRL CUI RO 21286399
Subcontractanți 1
GENDAV CONSTRUCT MONTAJ S.R.L. CUI 40765916
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
GEDA COM SRL CUI RO 4053539
Asociați 1
TROIA PREMIUM CONSTRUCT SRL CUI RO 32177290
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
LEMACONS SRL CUI RO26287387
Asociați 1
CITADINA 98 SA CUI RO 1634561
Valoare atribuită
6.635.555,43 RON
din 8.063.000 RON estimat
17,7%
Adjudecat la 82,3% din estimat · economie 1.427.444,57 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.