Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat

Furnizare dezinfectanti

Număr anunț
CN1085208
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
SANTOMED IMPEX SRL (CUI 25115790)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.139.800 RON
Valoare atribuită
4.063.100 RON 1,9% sub estimat
Data publicării
04.09.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1166915
Termen limită
23.01.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
579202-2025
Documentație de atribuire
DF1254515

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Adjudecat: 4.063.100 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 DEZINFECTANTI PENTRU SUPRAFETE SANTOMED IMPEX 2.004.600 RON
2 DEZINFECTANTI PENTRU INSTRUMENTAR SI DISPOZITIVE MEDICALE- PROC… SANTOMED IMPEX 976.500 RON
3 DEZINFECTANTI PENTRU MAINI MEDISAN COM S.R.L. 1.082.000 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDISAN COM SRL CUI RO 19225535
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SANTOMED IMPEX SRL CUI RO 25115790

Valoare atribuită

4.063.100 RON

din 4.139.800 RON estimat 1,9%

Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 76.700 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.