Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat

Construire Imobil S+D+P+7+8 retras cu destinatia de hotel si parcari la subsol si demisol Mun.Craiova - Calea Severinului

Număr anunț
CN1085203
Autoritate contractantă
MKS PROD SRL (CUI RO37854584)
Furnizor / câștigător
KIMAR REZIDENTIAL S.R.L. (CUI 44451517)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.481.717,58 RON
Valoare atribuită
33.792.083,23 RON 2,0% sub estimat
Data publicării
04.09.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1157811
Termen limită
08.10.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
576370-2025
Documentație de atribuire
DF1254559

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 4
ELCOMONTAJ SRL CUI 31620657
LUBSERV SRL CUI RO 8982792

Valoare atribuită

33.792.083,23 RON

din 34.481.717,58 RON estimat 2,0%

Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 689.634,35 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.