Atribuită Anunț de participare

Sistem integrat de patologie digitală și management/trasabilitate probe în Laboratorul de Anatomie Patologică în cadrul proiectului “Dotarea Serviciului Anatomie Patologie al Spitalului Clinic Județean Mureș” Cod Proiect: 327798

Număr anunț
CN1085179
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
Furnizor / câștigător
LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL (CUI 29662316)
Cod CPV
48180000-3 · Pachete software pentru uz medical (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.923.396,09 RON
Valoare atribuită
1.923.320 RON
Data publicării
03.09.2025 11:44
Anunț de atribuire
CAN1161118
Termen limită
08.10.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
575235-2025
Documentație de atribuire
DF1254456

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
LABORATORIUM SRL CUI RO 21897589

Valoare atribuită

1.923.320 RON

din 1.923.396,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.