Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 32,0% sub estimat
Proiectare, achiziție echipamente si materiale si execuție lucrări de realizare sistem de protecție fizică la Clădirea Facilitaților pentru Situații de Urgenta aferenta CNE Cernavoda - CR 25538
- Număr anunț
- RFQ1000438
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
- Furnizor / câștigător
- UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
- Cod CPV
- 45312200-9 · Lucrari de instalare de sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cerere de ofertacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.100.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.948.000 RON 32,0% sub estimat
- Data publicării
- 08.02.2024 12:51
- Anunț de atribuire
- RFQA1000376
- Termen limită
- 07.11.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1203429
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. CUI 18165761
Oferta 2
Individuala
Ofertant
REGIA AUTONOMA RASIROM CUI RO 7061781
Valoare atribuită
10.948.000 RON
din 16.100.000 RON estimat
32,0%
Adjudecat la 68,0% din estimat · economie 5.152.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.