Atribuită
Anunț de participare
Achizitionare conserve de fructe si legume
- Număr anunț
- CN1085161
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Arges (CUI 9742496)
- Furnizor / câștigător
- APRO-COM-IMPEX SRL (CUI 9279406)
- Cod CPV
- 15332400-8 · Conserve de fructe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 122.602,30 RON
- Valoare atribuită
- 154.592,85 RON
- Data publicării
- 03.09.2025 11:44
- Anunț de atribuire
- CAN1157361
- Termen limită
- 02.10.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 575435-2025
- Documentație de atribuire
- DF1254455
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet_de_sarcini conserve de fructe si legume 2025.doc.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1254455.pdf
- FORMULARE .doc.p7s
- Model Acord-Cadru si Contract subsecvent.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
APRO-COM-IMPEX SRL CUI RO 9279406
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BOBIX STAR SRL CUI RO 5897730
Valoare atribuită
154.592,85 RON
din 122.602,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro