Atribuită
Anunț de participare
Furnizare echipamente medicale - Computer tomograf, Aparat de radiologie scopie-grafie +PACS - si servicii conexe
- Număr anunț
- CN1085158
- Autoritate contractantă
- Institutul de Fonoaudiologie si Chirurgie Functionala - O.R.L. Prof. Dr. D. Hociota (CUI 4316210)
- Furnizor / câștigător
- CORTECH MED SRL (CUI 22088756)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.132.231,40 RON
- Valoare atribuită
- 4.131.670 RON
- Data publicării
- 03.09.2025 11:44
- Anunț de atribuire
- CAN1158057
- Termen limită
- 07.10.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 573256-2025
- Documentație de atribuire
- DF1254394
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1254394.pdf
- Prima pagina Documentatia de Atribuire.docx.p7s
- Sectiunea II - Caiet de sarcini.docx.p7s
- Sectiunea III - Proiect contract.docx.p7s
- Sectiunea I - Instructiuni pentru ofertanti.doc.p7s
- Sectiunea IV - Modele de Formulare.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 4.132.231,40 RON Adjudecat: 4.131.670 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Computer tomograf cu 128 sectiuni achizitionate + servicii cone… | 2.685.950,40 RON | CORTECH MED S.R.L. | 2.685.900 RON |
| 2 | Aparat de Radiologie Scopie-Grafie + PACS | 1.446.281 RON | EDITRONIC INTERNATIONAL | 1.445.770 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EDITRONIC INTERNATIONAL SRL CUI RO 7524568
Subcontractanți 1
SKYER MEDICAL IMAGING SRL CUI RO31031287
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CORTECH MED SRL CUI RO 22088756
Valoare atribuită
4.131.670 RON
din 4.132.231,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro