Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat
Delegarea gestiunii prin concesiune a Serviciului public pentru gestionarea câinilor fără stăpân în comuna Ocnița
- Număr anunț
- PC1002604
- Autoritate contractantă
- COMUNA OCNITA (CUI 4344520)
- Furnizor / câștigător
- VETMEDAN SRL (CUI 15818629)
- Cod CPV
- 85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 114.100 RON
- Valoare atribuită
- 112.000 RON 1,8% sub estimat
- Data publicării
- 08.02.2024 09:11
- Anunț de atribuire
- PCA1002954
- Termen limită
- 28.02.2024 10:00
- Documentație de atribuire
- DF1203386
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VETMEDAN SRL CUI 15818629
Valoare atribuită
112.000 RON
din 114.100 RON estimat
1,8%
Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 2.100 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.