Atribuită
Anunț de participare
FURNIZARE VEHICULE COLECTARE SI TRANSPORT DESEURI
- Număr anunț
- CN1085130
- Autoritate contractantă
- SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
- Furnizor / câștigător
- GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
- Cod CPV
- 34144510-6 · Vehicule pentru transportul deseurilor menajere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.000.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.999.990 RON
- Data publicării
- 02.09.2025 11:17
- Anunț de atribuire
- CAN1155984
- Termen limită
- 01.10.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 571860-2025
- Documentație de atribuire
- DF1254352
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini agt2_28082025133519-semnat.PDF.p7s
- draft ctr si formulare agt2_28082025133607-semnat.PDF.p7s
- FisaDate_DF1254352.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Valoare atribuită
6.999.990 RON
din 7.000.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro