Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 97,6% sub estimat

Delegarea gestiunii serviciului de iluminat public din aria administrativ teritoriala a Orașului Odobești

Număr anunț
CN1085312
Autoritate contractantă
ORASUL ODOBESTI (CONSILIUL LOCAL al ORASULUI ODOBESTI) (CUI 4297827)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC LIGHT SRL (CUI 19537863)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.312.000 RON
Valoare atribuită
128.696 RON 97,6% sub estimat
Data publicării
08.09.2025 12:22
Anunț de atribuire
CAN1156601
Termen limită
22.09.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
583981-2025
Documentație de atribuire
DF1254173

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTRIC LIGHT SRL CUI RO 19537863

Valoare atribuită

128.696 RON

din 5.312.000 RON estimat 97,6%

Adjudecat la 2,4% din estimat · economie 5.183.304 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.