Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,8% sub estimat
Achiziția de echipamente TIC prevăzute în contractul de finanțare „Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a unităților de învățământ preuniversitar din Sectorul 2”, LOT 1, LOT 2, LOT 3, LOT 4, LOT 5, LOT 6
- Număr anunț
- CN1085295
- Autoritate contractantă
- Sectorul 2 al Municipiului Bucuresti (CUI 4204038)
- Furnizor / câștigător
- CHROME COMPUTERS SRL (CUI 6639497)
- Cod CPV
- 48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.681.146,83 RON
- Valoare atribuită
- 3.136.097,25 RON 14,8% sub estimat
- Data publicării
- 08.09.2025 12:22
- Anunț de atribuire
- CAN1166508
- Termen limită
- 08.10.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 582789-2025
- Documentație de atribuire
- DF1254743
Documente
Documentația de atribuire
- 1.Aviz CTE Pr. Sect. 2-signed.pdf
- 2. Aviz CTE PM S2-signed.pdf
- CS LOT 1 signed.pdf
- CS LOT 2 signed.pdf
- CS LOT 3 signed.pdf
- CS LOT 4 signed.pdf
- CS LOT 5 signed.pdf
- CS LOT 6 signed.pdf
- Draft contract signed.pdf
- FisaDate_DF1254743.pdf
- Formulare signed.pdf
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 3.681.146,83 RON Adjudecat: 3.136.097,25 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ACHIZIȚIE DE COMPUTERE | 96.999,83 RON | S.C. tulip computers S.R.L. | 86.000 RON ↓11,3% |
| 2 | ACHIZIȚIE DE TABLETE | 37.000 RON | — | |
| 3 | ACHIZIȚIE DE ECHIPAMENTE INFORMATICE | 426.649 RON | ITG Online SRL | 313.615 RON ↓26,5% |
| 4 | ACHIZIȚIE DE TABLE INTERACTIVE | 116.500 RON | C.R.L. OVIDCOMP SRL S.R.L. | 107.542,25 RON ↓7,7% |
| 5 | ACHIZIȚIE DE ECHIPAMENTE DE PROCESARE A IMAGINII | 167.000 RON | UNION CO S.R.L. | 176.500 RON |
| 6 | ACHIZIȚIA DE SISTEME OPS | 2.836.998 RON | CHROME COMPUTERS S.R.L. | 2.452.440 RON ↓13,6% |
Participanți · 12 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ITG ONLINE SRL CUI RO 34198965
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OVIDCOMP SRL CUI RO 13747173
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
3.136.097,25 RON
din 3.681.146,83 RON estimat
14,8%
Adjudecat la 85,2% din estimat · economie 545.049,58 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.