Atribuită
Anunț de participare
Contoare de energie termica cu caracteristici tehnice superioare, cu diametre nominale cuprinse intre DN 15 mm – DN 150 mm si debite permanente cuprinse intre Qp 0,6 mc/h – Qp 150 mc/h
- Număr anunț
- CN1085243
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
- Furnizor / câștigător
- VESTRA INDUSTRY SRL (CUI 15969249)
- Cod CPV
- 38551000-2 · Contoare de energie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.065.740,52 RON
- Valoare atribuită
- 4.777.215 RON
- Data publicării
- 05.09.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1158661
- Termen limită
- 23.10.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 579471-2025
- Documentație de atribuire
- DF1254611
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa A-semnat.docx.p7s
- Anexa nr. A1 -Estimarile cantitatilor minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata acordului-semnat.docx.p7s
- Caiet de sarcini contoare de energie termica-semnat.pdf.p7s
- clauze_contractuale-semnat 1-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1254611.pdf
- Modele de formulare-semnat-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VESTRA INDUSTRY SRL CUI RO15969249
Valoare atribuită
4.777.215 RON
din 3.065.740,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro