Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,5% sub estimat
Acord-cadru de furnizare de consumabile tip toner pentru multifuncționalele/imprimantele/faxurile din cadrul Aparatului Central la Ministerului Afacerilor Interne
- Număr anunț
- CN1085232
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL AFACERILOR INTERNE (CUI 4267095)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.622.557,40 RON
- Valoare atribuită
- 13.541.800 RON 18,5% sub estimat
- Data publicării
- 05.09.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1163998
- Termen limită
- 10.11.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 579793-2025
- Documentație de atribuire
- DF1254563
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa nr. 1 la documentatia de atribuire-signed.pdf
- Anexa nr. 2 la documentatia de atribuire-signed.pdf
- caiet de sarcini tonere-signed.pdf
- FisaDate_DF1254563.pdf
- Formulare si modele tonere.doc.p7s
- model acord cadru-signed.pdf
- model contract subsecvent-signed.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Valoare atribuită
13.541.800 RON
din 16.622.557,40 RON estimat
18,5%
Adjudecat la 81,5% din estimat · economie 3.080.757,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.