Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Contract furnizare, instalare , punere in functiune si instruire personal - echipamente medicale pentru Sectia Cardiologie
- Număr anunț
- CN1085330
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 789.157,03 RON
- Valoare atribuită
- 787.907,45 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 09.09.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1157861
- Termen limită
- 08.10.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 587712-2025
- Documentație de atribuire
- DF1254838
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 Modul de constituire a garantiei-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1254838.pdf
- MODELE FORMULARE.docx
- Proiect contract-semnat.pdf.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 789.157,03 RON Adjudecat: 787.907,45 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SISTEM APELARE SORA | 129.752,07 RON | GMB Computers | 129.331 RON ↓0,3% |
| 2 | ECOGRAFE DE INALTA PERFORMANTA | 495.355,37 RON | MEDIST IMAGING & P.O.C. | 495.353,31 RON |
| 3 | STATIE CENTRALA MONITORIZARE PACIENTI | 164.049,59 RON | MEDIST IMAGING & P.O.C. | 163.223,14 RON ↓0,5% |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GMB COMPUTERS SRL CUI RO 1887661
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PRIMERA MED TECHNOLOGY SRL CUI 18858660
Valoare atribuită
787.907,45 RON
din 789.157,03 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.249,58 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.