Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 40,0% sub estimat
Contract de furnizare varza si sare alimentare
- Număr anunț
- CN1085341
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
- Furnizor / câștigător
- LEGUME FRUCTE COM SRL (CUI 10062337)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63.750 RON
- Valoare atribuită
- 38.220 RON 40,0% sub estimat
- Data publicării
- 08.09.2025 14:31
- Anunț de atribuire
- CAN1156525
- Termen limită
- 25.09.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1254868
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini sare_semnat.pdf
- caiet sarcini varza_semnat.pdf
- FisaDate_DF1254868.pdf
- formular oferta_semnat.pdf
- instructiuni ofertanti_semnat.pdf
- model contract_semnat.pdf
- propunere tehnica sare_semnat.pdf
- propunere tehnica varza_semnat.pdf
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 63.750 RON Adjudecat: 38.220 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Varza | 57.750 RON | LEGUME FRUCTE COM S.R.L. | 34.320 RON ↓40,6% |
| 2 | Sare alimentara | 6.000 RON | STEDYAN COM S.R.L. | 3.900 RON ↓35,0% |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
COMPLEX FRUCT S.R.L. CUI 51919204
Valoare atribuită
38.220 RON
din 63.750 RON estimat
40,0%
Adjudecat la 60,0% din estimat · economie 25.530 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.