Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 64,0% sub estimat
Consumabile pentru echipamente de procesare a imaginii – imprimante, fotocopiatoare şi aparate multifuncţionale
- Număr anunț
- CN1085327
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI DE FRONTIERA (CUI 4193222)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.712.140 RON
- Valoare atribuită
- 1.698.125,57 RON 64,0% sub estimat
- Data publicării
- 09.09.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1170603
- Termen limită
- 03.11.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 586993-2025
- Documentație de atribuire
- DF1254653
Documente
Documentația de atribuire
- 04. Formulare_semnat.docx.p7s
- Anexa la Formular 4 oferta_semnat.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini, anexe_Redacted_semnat.pdf
- FisaDate_DF1254653.pdf
- Matrice de conformitate_semnat.xlsx.p7s
- MODEL - Acord cadru A_Redacted_semnat.pdf
- Model Contract Subsecvent, Anexa 1_Redacted_semnat.pdf
DUAE
Loturi (17)
Adjudecat: 1.698.125,57 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Consumabile pentru XEROX ALTALINK C8145 | — | VIC INSERO | 822.980 RON |
| 2 | Consumabile pentru XEROX ALTALINK C8130/C8135 | — | — | |
| 3 | Consumabile pentru XEROX ALTALINK C8035 | — | — | |
| 4 | Consumbile pentru XEROX VERSALINK B7025/B7030/B7035 | — | Anulat | — |
| 5 | Consumbile pentru XEROX WORK CENTRE 3345 | — | — | |
| 6 | Consumbile pentru XEROX WORK CENTRE 5325 | — | — | |
| 7 | Consumbile pentru XEROX WORK CENTRE 5024 | — | — | |
| 8 | Consumbile pentru XEROX WORK CENTRE 7535 | — | — | |
| 9 | Consumbile pentru HP 2015DN | — | — | |
| 10 | Consumbile pentru HP 2055/2035 | — | — | |
| 11 | Consumbile pentru HP C1025 | — | — | |
| 12 | Consumbile pentru BROTHER 2845 | — | — | |
| 13 | Consumbile pentru BROTHER MFC L2700 | — | MEDA CONSULT S.R.L. | 345.766 RON |
| 14 | Consumbile pentru BROTHER DCP L3550 | — | — | |
| 15 | Consumbile pentru KYOCERA 6525 | — | — | |
| 16 | Consumbile pentru KYOCERA P5021 | — | — | |
| 17 | Consumbile pentru EPSON WORKFORCE PRO WF-C 579R | — | 2M DIGITAL | 529.379,57 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
2M DIGITAL SRL CUI RO 12511050
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDA CONSULT SRL CUI RO 15730038
Valoare atribuită
1.698.125,57 RON
din 4.712.140 RON estimat
64,0%
Adjudecat la 36,0% din estimat · economie 3.014.014,43 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.