Atribuită
Anunț de participare
Reactivi de laborator 5 loturi
- Număr anunț
- CN1085445
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
- Furnizor / câștigător
- NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.940.913 RON
- Valoare atribuită
- 3.688.992 RON
- Data publicării
- 12.09.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1159081
- Termen limită
- 20.10.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 595731-2025
- Documentație de atribuire
- DF1255115
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA FORMAT EDITABIL CAIET DE SARCINI CPU .xls.p7s
- ANEXA FORMAT EDITABIL CAIET DE SARCINI SPITAL .xls.p7s
- anexe caiet de sarcini0000.PDF.p7s
- caiet de sarcini0000.PDF.p7s
- draft acord cadru si contract subsecvent.docx.p7s
- FisaDate_DF1255115.pdf
- formulare.doc.p7s
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 2.940.913 RON Adjudecat: 3.688.992 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PACHET DE REACTIVI IMUNOLOGIE METODA IMUNODIFUZIE RADIALA DIN S… | 123.600 RON | A&A PRO DIAGNOSTIC 2 contracte | 125.284 RON |
| A&A PRO DIAGNOSTIC · contract 1628 · 09.12.2025 | 123.216 RON | |||
| A&A PRO DIAGNOSTIC · contract 1633 · 09.12.2025 | 2.068 RON | |||
| 2 | PACHET DE REACTIVI IMUNOHEMATOLOGIE Reactivi pentru determina… | 4.080 RON | DIAPRO TOP 2 contracte | 5.100 RON |
| DIAPRO TOP · contract 1629 · 09.12.2025 | 4.080 RON | |||
| DIAPRO TOP · contract 1634 · 09.12.2025 | 1.020 RON | |||
| 3 | TOT 3 - TEST RAPID GRIPA A+B | 175.000 RON | HDL Union,TODAY SOLUTION,DDS Diagnostic | 145.000 RON ↓17,1% |
| 4 | LOTUL 4 - REACTIVI COMPATIBILI SAU ECHIVALENTI CU ANALIZORUL AU… | 2.288.233 RON | Novaintermed 2 contracte | 3.000.608 RON |
| Novaintermed · contract 1631 · 09.12.2025 | 2.288.233 RON | |||
| Novaintermed · contract 118 · 13.02.2026 | 712.375 RON | |||
| 5 | Pachet de reactivi COMPATIBIL CU ANALIZORUL AUTOMAT DE PROTEINA… | 350.000 RON | ANA CONCEPT 3 contracte | 413.000 RON |
| ANA CONCEPT · contract 1635 · 09.12.2025 | 10.500 RON | |||
| ANA CONCEPT · contract 1632 · 09.12.2025 | 350.000 RON | |||
| ANA CONCEPT · contract 117 · 13.02.2026 | 52.500 RON | |||
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
A & A PRO DIAGNOSTIC SRL CUI RO 23068692
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANA CONCEPT SRL CUI RO36232117
Valoare atribuită
3.688.992 RON
din 2.940.913 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro