Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat

CARBURANȚI AUTO: motorină și benzină pe bază de carduri

Număr anunț
CN1085440
Autoritate contractantă
SC PIETE PREST SA (CUI RO27289734)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.279.000 RON
Valoare atribuită
1.215.100 RON 5,0% sub estimat
Data publicării
12.09.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1159677
Termen limită
16.10.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
598050-2025
Documentație de atribuire
DF1255119

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.215.100 RON

din 1.279.000 RON estimat 5,0%

Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 63.900 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.