Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

Achiziția de medicamente

Număr anunț
CN1085431
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.293.443,82 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
12.09.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1172734
Termen limită
27.10.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
596830-2025
Documentație de atribuire
DF1254962

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
PHARMA SA CUI RO 13591928
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DONA. LOGISTICA S.A. CUI RO 3596251
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ND PHARMA SRL CUI 22082443
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

0 RON

din 8.293.443,82 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 8.293.443,82 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.