Anulată Anunț de participare

CONTRACT DE ACHIZITIONARE STAȚII AUTOMATE UMPLERE CAȘETE CU PULBERI EXPLOZIVE - 3 buc - 4.000.000 LEI

Număr anunț
CN1085414
Autoritate contractantă
CARFIL SA (CUI RO13945863)
Cod CPV
42990000-2 · Diverse utilaje cu utilizare speciala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000.000 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
11.09.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1162989
Termen limită
14.10.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
595166-2025
Documentație de atribuire
DF1254983

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.