Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,6% sub estimat

Piese de schimb si echipamente periferice pentru calculatoare si reteaua de date - Lot 1 si Lot 2

Număr anunț
CN1085408
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
Furnizor / câștigător
VERASYS INTERNATIONAL SRL (CUI 15565607)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
152.178,65 RON
Valoare atribuită
129.936 RON 14,6% sub estimat
Data publicării
10.09.2025 09:43
Anunț de atribuire
CAN1156272
Termen limită
15.10.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1255015

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

129.936 RON

din 152.178,65 RON estimat 14,6%

Adjudecat la 85,4% din estimat · economie 22.242,65 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.