Atribuită
Anunț de participare
FURNIZARE VEHICULE INTRETINERE RUTIERA
- Număr anunț
- CN1085395
- Autoritate contractantă
- SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
- Furnizor / câștigător
- B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI 18378344)
- Cod CPV
- 34921100-0 · Masini de maturat strazile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 990.000 RON
- Valoare atribuită
- 990.000 RON
- Data publicării
- 11.09.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1157282
- Termen limită
- 10.10.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 592697-2025
- Documentație de atribuire
- DF1255008
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI-semnat.PDF.p7s
- FisaDate_DF1255008.pdf
- MODEL FORMULARE+DRAFT CONTRACT-semnat.PDF.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL CUI RO 18378344
Valoare atribuită
990.000 RON
din 990.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro