În evaluare Anunț de participare

Acord –cadru pentru 24 luni de achizitie publică de oxigen medicinal lichid

Număr anunț
CN1085443
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Cod CPV
24111900-4 · Oxigen (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În evaluare
Termenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.640.000 RON
Data publicării
12.09.2025 13:00
Termen limită
26.11.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
596099-2025
Documentație de atribuire
DF1255055

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 2
ROAMBRA COMPANY SRL CUI RO12493930
TREIRO SRL CUI RO 10813353
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
SIAD ROMANIA SRL CUI RO 8184529
Subcontractanți 2
ROAMBRA COMPANY SRL CUI RO12493930
TREIRO SRL CUI RO 10813353
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.