Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Contract de achizitie publică de furnizare aparatură medicală

Număr anunț
CN1085444
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
521.000 RON
Valoare atribuită
520.000 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
11.09.2025 10:07
Anunț de atribuire
CAN1156975
Termen limită
17.10.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1255079

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635

Valoare atribuită

520.000 RON

din 521.000 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.