Atribuită Anunț de participare

Acord cadru pe 2 ani pentru servicii de reparatii si intretinere cu inlocuire piese de schimb pentru Statia de asfalt mobila AMMANN – DRDP Brasov

Număr anunț
CN1085632
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
TEDRUM SRL (CUI 11041707)
Cod CPV
50710000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice si mecanice de constructii (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
985.584 RON
Valoare atribuită
1.131.000 RON
Data publicării
19.09.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1159071
Termen limită
20.10.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
613594-2025
Documentație de atribuire
DF1255622

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TEDRUM SRL CUI 11041707

Valoare atribuită

1.131.000 RON

din 985.584 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.