Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,9% sub estimat
Servicii de informare şi publicitate în cadrul proiectului „Centru Integrat de îngrijiri paliative în Județul Galați”
- Număr anunț
- CN1085618
- Autoritate contractantă
- JUDETUL GALATI (CUI 3127476)
- Furnizor / câștigător
- PAF MEDIA SRL (CUI 24885422)
- Cod CPV
- 79342200-5 · Servicii de promovare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.250 RON
- Valoare atribuită
- 34.650 RON 19,9% sub estimat
- Data publicării
- 17.09.2025 10:41
- Anunț de atribuire
- CAN1162941
- Termen limită
- 28.10.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1255488
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- CONTRACT SERVICII.docx.p7s
- FisaDate_DF1255488.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Formular tehnic.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PAF MEDIA SRL CUI RO24885422
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NOSCE GROUP SRL CUI 33945108
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
LEMINGS SRL CUI RO 12039551
Valoare atribuită
34.650 RON
din 43.250 RON estimat
19,9%
Adjudecat la 80,1% din estimat · economie 8.600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.